Artykuły do tagu: Lato

Znajdź kwiat paproci w Sulejowie!
Jak co roku Sulejów zaprasza do udziału w Nocy Świętojańskiej. W tym roku program letniej imprezy jest wyjątkowo bogaty. Poza obowiązkowym obrzędem puszczania wianków, będą też warsztaty plecenia wianków, warsztaty wokalne i sztuki kuglarskiej. Wieczorem dla mieszkańców wystąpi zespół MIG. Szczegóły na plakacie!
Letnie przeboje na żywo
Na kolejny i jednocześnie ostatni już koncert tematyczny zaprasza piotrkowski klub Insomnia. Tym razem lokalni artyści zaprezentują swoje wersje wakacyjnych przebojów.
Wójt Gorzkowic apeluje do mieszkańców!
Wójt Gorzkowic apeluje do mieszkańców, by oszczędzali wodę w upalne dni.
Zmieniamy czas na zimowy!
Mamy dobrą wiadomość! W nocy z soboty na niedzielę (z 25 na 26 października) śpimy o godzinę dłużej. Przestawiamy czas na zimowy!
Pożegnaj lato razem z Regionalnym Ośrodkiem EFS
Przyjdź na Piknik Europejski w Rynku Trybunalskim 14 września! Zobacz projekty realizowane z unijnych funduszy i posłuchaj koncertu artystów z miast partnerskich Piotrkowa! Wstęp wolny!
Już w najbliższą niedzielę w godz. 14.00 – 18.00. Szczegóły na plakacie.
Ochotnicza Straż Pożarna w Lubiaszowie oraz tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich zapraszają do udziału w imprezie „Pożegnanie Lata”.
„Śmierdzi kupą, moczem i rozkładającymi się śmieciami”
Sterty śmieci, smród, a kontener na odpady zniknął. Jeden z użytkowników naszego portalu w liście do redakcji przedstawia nam obraz „rodaków na wakacjach i przedłużonych weekendach”.
Nieobozowa Akcja Letnia w Skotnikach
Harcerski Związek Drużyn 54-tych (HZD54) organizuje Nieobozową Akcję Letnią (NAL) skierowaną do dzieci z miejscowości Skotniki w gminie Aleksandrów. W akcji (4 – 14 sierpnia) bierze udział około 50 dzieci, w dwóch grupach wiekowych.
Dress code, czy róbta co chceta?
Jak się ubrać, kiedy za oknem 30 stopni? Co założyć, by jak najmniej się męczyć, ale jednocześnie nikogo nie urazić? No i wreszcie - co jest ważniejsze: nasze samopoczucie, czy poczucie smaku innych?
Wakacyjne szaleństwo przy Merkurym
W czwartek, 7 sierpnia na placu zabaw przy Merkurym odbył się kolejny wakacyjny festyn Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat