Artykuły do tagu: Lato

Żegnaj lato na rok! Happening w Rynku
Dzieci z piotrkowskich przedszkoli próbują zatrzymać lato. W tym celu ponad 300 przedszkolaków spotkało się we wtorek rano w Rynku Trybunalskim.
W Piotrkowie zabrakło wentylatorów?
W sklepach w całej Polsce coraz trudniej o kupno klimatyzatorów czy wiatraków. Nie inaczej jest w Piotrkowie. Przedstawiciele sklepów mówią, że dostępne egzemplarze rozchodzą się w ciągu kilku chwil, urządzeń po prostu brakuje.
Policjant wypoczywający nad wodą uratował tonące dziecko
Do zdarzenia doszło w miniony weekend, kiedy temperatury w całym kraju przekraczały ponad 30 stopni i każdy szukał ochłody nad wodą. Tak też zrobił funkcjonariusz pracujący na co dzień w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym Komendy w Piotrkowie.
05.08.2015 05:45
Wakacje na półmetku
Połowa wakacji już za nami, czas na podsumowanie letniej oferty skierowanej do dzieci przez piotrkowski MOK.
Za krótkie łóżko, za twardy piasek, za duży upał, czyli na co narzekamy na wakacjach
Wkrótce półmetek wakacji. Coraz mniej okazji do ponarzekania. A jak przekonują lata minione ponarzekać można na wszystko.
W sprawie owadów do strażaków, w sprawie barszczu do urzędu
Lato w pełni, strażacy jak co roku podjęli więc walkę z niebezpiecznymi owadami. - Walka trwa. W tym rok zdarzeń związanych z osami i szerszeniami odnotowaliśmy już bardzo wiele, dużo więcej niż latach ubiegłych – mówią strażacy.
Wypoczywaj na przystani! Tomaszów zaprasza turystów
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na przystań nad Pilicą.
Mieszkańcy mogą się ochłodzić w basenie (odkrytym)
W upalne dni tomaszowianie mogą ochłodzić się nie tylko w basenie krytym czy przy kurtynie wodnej na placu Kościuszki, ale również w basenie zewnętrznym w ORDN.
Spędź lato na piotrkowskim Słoneczku!
Na piotrkowskim Słoneczku każdy znajdzie coś dla siebie. Można się tam poopalać, popływać, a także skorzystać z boiska do siatkówki plażowej i zewnętrznej siłowni.
Wakacje 2015 z MOK w Sulejowie
Po raz pierwszy szkoły z gminy Sulejów organizują zajęcia wakacyjne dla dzieci. Wszystkie dzieci
zapraszamy do udziału w zajęciach letnich! Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy moc atrakcji na aktywne spędzanie czasu wolnego!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat