Artykuły do tagu: Lato

Przed czy po zimie? Kiedy powinien wkroczyć kominiarz?
Uwaga właściciele domów jednorodzinnych! Niewiele osób wie, że nie tylko przed sezonem grzewczym, ale i po nim, należy wyczyścić przewody kominowe.
W Piotrkowie zagrają Zakopower i IRA. Kto jeszcze?
O marcowym koncercie węgierskiej Omegi i Michała Szpaka już wszyscy wiedzą. Ale to nie jedyni artyści, którzy w 2017 roku zagrają dla piotrkowian.
Wielki festyn na zakończanie lata. Wśród atrakcji „Strefa Programisty”
Zapraszamy na Wielki Festyn Rodzinny „Pożegnanie wakacji”, który rozpocznie się 25 sierpnia o godzinie 15.00 w parku Poniatowskiego.
Letnie studio Radia Strefa zawitało do Moszczenicy
Reporter Radia Strefa FM spotkał się ze swoimi gośćmi w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, gdzie także w czasie wakacji sporo się dzieje.
Wycieczki rowerowe? Jest w czym wybierać!
- Jako piotrkowianie znajdujemy się w świetnym położeniu. Mamy sporo lasów, wodę, górki. Nie trzeba kisić się w betonowych dżunglach – mówi Michał Rosiak, szef Piotrkowskiej Grupy Rowerowej.
Takie atrakcje tylko w Muzeum
Można było zobaczyć pokaz fechtunku, postrzelać z łuku, zasiąść na królewskim tronie, a nawet stracić głowę dla ukochanej. Takie atrakcje dostępne były w minioną sobotę w Zamku w Piotrkowie w ramach letnich spotkań z dziećmi i młodzieżą.
Kilka kąpielisk bez badań wody
Jak informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie nie wszystkie miejsca wykorzystywane do kąpieli w powiecie piotrkowskim mają badaną wodę.
20.06.2016 08:22
Co tak śmierdzi?
Podobno mydło wszystko myje, nawet uszy i szyję. Nie wszyscy jednak bierzemy sobie słowa piosenki z dzieciństwa do serca, co szczególnie da się odczuć latem. W autobusie, pociągu, w urzędzie, w pracy, w skrajnych przypadkach na ulicy, czasem trzeba wstrzymywać oddech. Dlaczego tak wielu z nas wciąż żyje zgodnie z zasadą „częste mycie skraca życie”?
Policja wodna już gotowa do akcji
Od 1 czerwca piotrkowscy policjanci rozpoczynają służbę na wodach Zalewu Sulejowskiego. Wypoczywających nad wodą będzie strzec czterech funkcjonariuszy z Komisariatu Wodnego w Bronisławowie.
Dokąd pojechać na wakacje?
Nadchodzi czas upragnionych i wyczekanych urlopów. Przed nami trudny wybór, gdzie spędzić tegoroczne wakacje. Szeroka oferta oraz atrakcyjne ceny nie ułatwiają zadania. Zatem, który kraj wybrać, aby odpocząć, zanurzyć się w ciepłym morzu i spróbować lokalnych przysmaków?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat