Artykuły do tagu: Lato

Wielki festyn na zakończanie lata. Wśród atrakcji „Strefa Programisty”
Zapraszamy na Wielki Festyn Rodzinny „Pożegnanie wakacji”, który rozpocznie się 25 sierpnia o godzinie 15.00 w parku Poniatowskiego.
Letnie studio Radia Strefa zawitało do Moszczenicy
Reporter Radia Strefa FM spotkał się ze swoimi gośćmi w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, gdzie także w czasie wakacji sporo się dzieje.
Wycieczki rowerowe? Jest w czym wybierać!
- Jako piotrkowianie znajdujemy się w świetnym położeniu. Mamy sporo lasów, wodę, górki. Nie trzeba kisić się w betonowych dżunglach – mówi Michał Rosiak, szef Piotrkowskiej Grupy Rowerowej.
Takie atrakcje tylko w Muzeum
Można było zobaczyć pokaz fechtunku, postrzelać z łuku, zasiąść na królewskim tronie, a nawet stracić głowę dla ukochanej. Takie atrakcje dostępne były w minioną sobotę w Zamku w Piotrkowie w ramach letnich spotkań z dziećmi i młodzieżą.
Kilka kąpielisk bez badań wody
Jak informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie nie wszystkie miejsca wykorzystywane do kąpieli w powiecie piotrkowskim mają badaną wodę.
20.06.2016 08:22
Co tak śmierdzi?
Podobno mydło wszystko myje, nawet uszy i szyję. Nie wszyscy jednak bierzemy sobie słowa piosenki z dzieciństwa do serca, co szczególnie da się odczuć latem. W autobusie, pociągu, w urzędzie, w pracy, w skrajnych przypadkach na ulicy, czasem trzeba wstrzymywać oddech. Dlaczego tak wielu z nas wciąż żyje zgodnie z zasadą „częste mycie skraca życie”?
Policja wodna już gotowa do akcji
Od 1 czerwca piotrkowscy policjanci rozpoczynają służbę na wodach Zalewu Sulejowskiego. Wypoczywających nad wodą będzie strzec czterech funkcjonariuszy z Komisariatu Wodnego w Bronisławowie.
Dokąd pojechać na wakacje?
Nadchodzi czas upragnionych i wyczekanych urlopów. Przed nami trudny wybór, gdzie spędzić tegoroczne wakacje. Szeroka oferta oraz atrakcyjne ceny nie ułatwiają zadania. Zatem, który kraj wybrać, aby odpocząć, zanurzyć się w ciepłym morzu i spróbować lokalnych przysmaków?
Żegnaj lato na rok! Happening w Rynku
Dzieci z piotrkowskich przedszkoli próbują zatrzymać lato. W tym celu ponad 300 przedszkolaków spotkało się we wtorek rano w Rynku Trybunalskim.
W Piotrkowie zabrakło wentylatorów?
W sklepach w całej Polsce coraz trudniej o kupno klimatyzatorów czy wiatraków. Nie inaczej jest w Piotrkowie. Przedstawiciele sklepów mówią, że dostępne egzemplarze rozchodzą się w ciągu kilku chwil, urządzeń po prostu brakuje.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat