Wszystkie regiony

Remont na krajowej 12: gigantyczne korki
Od kilku dni na krajowej „dwunastce” w godzinach szczytu tworzą się gigantyczne korki. Momentami sięgające ul. Sulejowskiej w Piotrkowie. Drogwcy układają ostatnią warstwę nawierzchni i ruch odbywa się wahadłowo.
Ojciec i dwóch synów wspólnie kradli paliwo. Policja złapała ich na gorącym uczynku.
Zmiany w WFOŚiGW: Andrzej Czapla wiceprezesem
Andrzej Czapla nowym wiceprezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Zjednoczeni Bełchatów nowym liderem piotrkowskiej klasy okręgowej. Drużyna z Bełchatowa wygrała w meczu na szczycie z KS Paradyż i prowadzi w tabeli dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań (jesienią w Paradyżu był remis 2:2). Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Andrzej Dolot.
Policjanci z komisariatu w Gorzkowicach poszukują zaginionego Stanisława Duszlińskiego. Mężczyzna 3 maja bieżącego roku około godziny 2.00 w nocy wyszedł z domu w Woli Krzysztoporskiej i do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
Nie dość, że pod wpływem alkoholu to jeszcze ze skradzionym towarem. Standardowa kontrola na ulicy Rakowskiej samochodu zakończyła się zatrzymaniem złodziei.
Tomaszów: Pobicie dostawcy pizzy
Pobili i uszkodzili samochód służbowy. Po pościgu policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia pracownika pizzeri.
Ledwo widział ale jechał. Pijanego w sztok rowerzystę zatrzymali tomaszowscy policjanci.
Pierwszy egamin już za nimi. Ponad 1620 maturzystów z piotrkowskich szkół ponadgimnazjalnych, zdawało obowiązkową pisemną maturę z polskiego.
W Bagnie gmina Rozprza rozpoczęta została budowa nowej drogi o nawierzchni bitumicznej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat