Wszystkie regiony

Zatorski i Gunia wypożyczeni do Częstochowy
Dwaj zawodnicy PGE Skry Bełchatów - Dawid Gunia i Paweł Zatorski zostali wypożyczeni do drużyny częstochowskiego AZS-u. Pierwszy z nich z bardzo dobrym skutkiem grał w poprzednim sezonie w Rzeszowie, broniąc barw Resovii, z którą to zakończył sezon na 5. pozycji. Młody środkowy będzie występował w Częstochowie co najmniej przez rok.
Do nietypowego wypadku doszło w Swolszewicach Małych. Fiat Uno zderzył się z 5-letnim koniem.
Gmina Rozprza wzbogaciła się o kolejną jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej. Grupa mieszkańców Ignacowa, po zebraniu założycielskim z udziałem wójta i jednocześnie prezesa Zarządu Gminnego OSP Ryszarda Witka oraz Przewodniczącego Rady Tomasza Odrzywoła postanowiła utworzyć swoją jednostkę.
Kolejna gwiazda podpisała kontrakt z PGE Skra Bełchatów
Miguel Angel Falasca został już oficjalnie zawodnikiem PGE Skry Bełchatów. Podpisanie kontraktu potwierdził mediom Konrad Piechocki, prezes bełchatowskiego klubu.
Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie rozpracowali sprawę seryjnych włamań do piwnic. Ustalili, że sprawcy działają najczęściej w godzinach dopołudniowych, gdy mieszkańcy przebywają w pracy. Łupem złodziei najczęściej „padały” rowery.
Władze gminy Czarnocin reprezentowane przez wójta Leona Fortaka po czterech latach wygrały walkę o przystanek autobusowy. Stało się to dopiero po drugim rozpatrzeniu sprawy przez Sąd II instancji.
Piotrkowski WORD zmienia tabor
Teraz poza oplami, kandydaci na kierowców będą mieli możliwość zdawania egzaminu na prawo jazdy na jednej z nowych toyot yaris.
- Już niedługo wszystkie corsy mają zostać zastąpione japońskimi samochodami - mówi Bogusław Kulawiak - dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie.
Gaz bez akcyzy na stacji LPG groził wybuchem
Piotrkowska policja otrzymała zgłoszenie od dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej, że w pobliżu jednej ze stacji czuć intensywną woń gazu. Na miejsce natychmiast udali się zaalarmowani policjanci. Przybyli również funkcjonariusze Straży Pożarnej i Pogotowia Gazowego. Jak się okazało, 20- letni pracownik, na polecenie właściciela stacji, w jednym z pomieszczeń nielegalnie przepompowywał gaz z 11 kilogramowych butli do głównego zbiornika znajdującego się na placu.
Prywatyzacja firm z regionu piotrkowskiego
PTH Trybualskie SA piotrkowski PKS i Zakłady Sprzętu Mechanicznego PZL - ZSM SA zmienią struktury własności.
Niezwykle zacięte były derby powiatu piotrkowskiego w Moszczenicy. Miejscowy Włókniarz zremisował z GUKS Gorzkowice 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Marcina Staniaszka. Dziesięć minut po przerwie wyrównał Łukasz Krzynówek i jak się okazało był to gol, który ustalił wynik spotkania. Mimo kilku okazji z obu stron nic się już bowiem nie zmieniło. W 22. kolejce piotrkowskiej klasy okręgowej znów swoje mecze wygrała czołówka. KS Paradyż i Zjednoczeni Bełchatów pokonali swoich rywali po 4:0, zaś Ceramika Opoczno wygrała 1:0 z LKS Mierzyn.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat