Dzwoniąc pod numer 112 w powiecie bełchatowskim, nawet jeśli nie wiemy gdzie dokładnie się znajdujemy w sytuacji zagrożenia zostaniemy odnalezieni przez służby ratunkowe. Wszystko dzięki nowemu systemowi.
Dwóch mieszkańców Piotrkowa, kompletnie pijanych, bez powodu zaczęło kopać stojący samochód. Policję wezwali przerażeni pasażerowie auta.
Dwie osoby z Łodzi i jedna z Piotrkowa ranne w wypadku w pobliżu Wenecji.
Apel o pomoc dla chorej Wiktorii
Nasza córka sześcioletnia Wiktoria ma poważną skoliozę kręgosłupa z komplikacją rdzenia, jest to wada wrodzona. Jej choroba została wykryta dopiero gdy dziecko skończyło 2-latka i od tamtej pory jest pod okiem wspaniałych i doświadczonych lekarzy w Centrum Rehabilitacji w Konstancinie.
Kamieńsk: Otwarcie komisariatu policji
Kosztował 2 mln 700 tys. złotych. Wybudowano go w niecały rok. W nowym komisariacie pracuje już 35 policjantów. Uroczyste otwarcie połączone było z apelem z okazji Święta Policji.
PTH Trybunalskie SA i Radio Strefa FM zapraszają 1 sierpnia 2008r. na PIKNIK RODZINNY - RYCERSKIE POTYCZKI.
Burza: Zalane ulice, powalone drzewa
Po wczorajszej burzy, która przyniosła intensywne opady deszczu piotrkowscy strażacy interweniowali kilkanaście razy.
Pioma: Związkowcy stawiają ultimatum
W Piomie wrze. Po oficjalnym ogłoszeniu, że zwolnionych zostanie 130 osób, a wypowiedzenia wręczane będą do 31 sierpnia, oliwy do ognia dolało przedstawienie przez zarząd FMG Pioma listy osób "typowanych do zwolnienia". Znajdują się na niej 182 nazwiska, co oznacza, że 52 osoby z tej grupy mają jeszcze szanse na zachowanie posady.
Związkowcy odebrali to jako zabieg mający skłócić i podzielić załogę, wykonany choćby po to, by utrudnić organizację ewentualnego strajku. Dlatego też osoby, które trafiły na listę, nie chcą się wypowiadać, by nie przesądzić swego losu.
Mając półtora promila alkoholu w organizmie, wyprzedzał na skrzyżowaniu, uciekał przed policją i przewoził swoje dzieci bez odpowiednich fotelików. To nie fragment scenariusza filmu sensacyjnego, a historia która wydarzyła się naprawdę. 29-letni mieszkaniec Piotrkowa, który dopuścił się tylu wykroczeń drogowych prawa jazdy jednak nie straci. Dlaczego? Bo jak się okazało w ogóle nie miał uprawnień do kierowania.
Sulejowska: Dźwięko(nie)szczelni
Ulica Sulejowska, wygładzona i zmodernizowana bardziej niż kiedykolwiek wcześniej nie pasuje do stojących przy niej gminnych kamienic. Te, jakie były, takie nadal są, jedno tylko miało się zmienić, a się nie zmieniło. Okna. O obietnicy złożonej w 2006 roku, na długo przed remontem drogi, piotrkowianie tu mieszkający wciąż pamiętają. - No tak, obiecanki cacanki, a głupiemu radość - mówi ze złością Tadeusz Kaszuba.- Jakby nie obiecali, to może ludzie by narzekali na te okna, część pewnie sama by sobie wymieniła, ale nie czuliby się tak rozczarowani.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat