Pod koniec sierpnia zrewolucjonizowano układ komunikacyjny w Piotrkowie. Szybko jednak okazało się, że w nowym rozkładzie jazdy MZK potrzebne są korekty. Te zgłaszali pasażerowie, a opracował je zespół, który właśnie przedstawił wynik swojej pracy. Wprowadzenie poprawionego rozkładu jazdy planowane jest w okresie ferii świątecznych, ok. 19 grudnia.
Apelacja nie dała oczekiwanych efektów. Właściciel apteki oraz jego pracownik skazani są już prawomocnie. Obaj nadal twierdzą, że są niewinni. Czy zrezygnują z dalszej walki o swoje dobre imię?
W końcu jest plan zagospodarowania terenów wokół jeziora Bugaj. Tylko czy jeszcze ktoś będzie chciał te tereny urządzić...
Sulejów ma Orlika - wielkie otwarcie
W piątek, 27 listopada – czyli dzisiaj o godz. 14:00 przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sulejowie odbędzie się uroczyste otwarcie kompleksu boisk sportowych “Orlik 2012” oraz nowej świetlicy.
Dzieci z klas 1-3, a także przedszkolaki mogą korzystać z zajęć rekreacji ruchowej odbywających się na obu piotrkowskich krytych pływaniach.
W naszym szpitalu nikt nie zmarł na świńską grypę, mogę to potwierdzić z całą odpowiedzialnością - powiedział w programie „O tym się mówi” Arkadiusz Wardziński – wicedyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie.
Pracują na najnowocześniejszym obecnie w Polsce sprzęcie. Każda właściwie nowość, która wchodzi na strażacki rynek, jest na wyposażeniu piotrkowskiej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.
Po trzech latach kadencji radni piotrkowskiego samorządu złożyli ponad 400 interpelacji. Blisko 1/4 wszystkich została napisana przez jednego z nich.
K. Chojniak przed ostatnią prostą
Po trzech latach prezydentury udało się zrealizować większość zamierzeń, które wyznaczył sobie 29 listopada 2006 roku, kiedy to obejmował urząd prezydenta miasta. Ruszył projekt modernizacja oczyszczalni, budowa schroniska dla zwierząt też. Prezydent remontuje drogi i zdobywa unijne (i nie tylko unijne) pieniądze i to całkiem skutecznie. W sumie 210 mln zł.
Woda i ścieki znacznie droższe
Woda zdrożeje o 8%, z kolei ścieki o 13%. Podwyżką opłat zajmowali się wczoraj na wspólnym posiedzeniu członkowie Komisji Budżetu oraz Polityki Gospodarczej Rady Miasta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat