5 osób zostało rannych w wypadku, do jakiego doprowadził wczoraj nad ranem w Kargał Lesie pijany kierowca. W sobotnie popołudnie natomiast w wypadku, do którego doszło w Podolinie, ucierpiały trzy osoby. Sprawcą tego zdarzenia również był nietrzeźwy kierujący.
Sprzęt o wartości ponad 6 tysięcy złotych dla oddziału dziecięcego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie po raz kolejny przekazał sklep Media Markt.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że od 30. listopada zmianie ulega lokalizacja biura Strefy Płatnego Parkowania w Piotrkowie.
Około 180 osób zatrudnionych będzie w nowej spółce Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja. Będą to dotychczasowi pracownicy MZGK - podkreśla prezes tej firmy Andrzej Pol.
Nie trzeba będzie już przychodzić do urzędu - wystarczy komputer i dostęp do Internetu, a firma zostanie zarejestrowana. Od poniedziałku Urząd Miasta uruchamia nową usługę dla piotrkowskich przedsiębiorców.
Wszystko za sprawą monitoringu wizyjnego, który do końca listopada ma zostać zainstalowany w dziesięciu piotrkowskich szkołach. Od 2007 roku monitoring posiadają już wszystkie gimnazja na terenie Piotrkowa.
Jej początki sięgają XII wieku. To w niej w 1410 roku modlił się król Władysław Jagiełło przed wyprawą na Grunwald. Kolegiata wolborska - bo o niej mowa - została wyremontowana.
Sześć blaszanych kontenerów dla bezdomnych stanęło w Radomsku dzięki staraniom Towarzystwa Budownictwa Społecznego.
Wyrwy, wyboje i ogromne kałuże występujące niezależnie od pory roku, to nie obraz jednej z ulic na peryferiach miasta, a chodnika przy ul. Próchnika w Piotrkowie.
Dwóch amatorów cudzej kostki brukowej zatrzymali wczoraj piotrkowscy policjanci. Nieuczciwi piotrkowianie trefny towar przechowywali w "magazynku" przy ulicy Wojska Polskiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat