Tomaszowski Sąd Rejonowy aresztował na okres 3 miesięcy mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. Do zdarzenia doszło 29 listopada w trakcie libacji alkoholowej.
Działa od ponad tygodnia, jak narazie nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem, ale na pewno ułatwi kontakt z urzędnikiem. Bełchatowskie starostwo wprowadziło elektroniczny system umawiania interesantów urzędu.
Radomszczańscy policjanci pojechali do jednego z domów w centrum miasta, gdyż - według informacji - miały znajdować się tam narkotyki. Kryminalni wzięli ze sobą przeszkolonego psa, który - jak informuje Aneta Komorowska z miejscowej KPP - znalazł ukryte torebki z amfetaminą.
Druga gmina w powiecie piotrkowskim zdecydowała się na przydomowe oczyszczalnie ścieków. Po Łękach Szlacheckich będzie to Aleksandrów.
Grabica najlepsza w powiecie piotrkowskim, szósta w województwie łódzkim. Tak wynika z rankingu opublikowanego przez jeden z ogólnopolskich dzienników, który sklasyfikował wszystkie wiejskie gminy w województwie.
Czy uczniowie, którzy z różnych powodów nie ćwiczą na zajęciach wychowania fizycznego zagrają niedługo w szachy? To jedna z propozycji posła Roberta Telusa zawarta w interpelacji złożonej do minister edukacji.
55 miejsc parkingowych zamiast dotychczasowych 42, likwidacja pasa rozdziału i zwężenie ulicy. Chodniki z kostki granitowej i efektowne oświetlenie, oraz inne elementy drobnej architektury - tak w skrócie przedstawia się koncepcja przebudowy ulicy POW w Piotrkowie.
Przymusowa prostytucja i handel ludźmi oraz pomoc ofiarom tych zjawisk to problematyka spotkania, które odbyło się w galerii „U Panien” w Piotrkowie. W spotkaniu uczestniczyły grupy księży, młodzieży i dorosłych, a poprowadziła je Barbara Filipak z niemieckiej poradni dla migrantek.
W 5 minut załatwimy sprawę w centrum, a płacić musimy za pół godziny postoju. Wielu kierowców narzeka na zbyt wysokie opłaty za korzystanie z parkingów w Piotrkowie. Sytuacja wkrótce może się jednak zmienić i to na korzyść płaczących i płacących zmotoryzowanych. W jaki sposób?
Trzymał naładowany pistolet w łazience. Mowa o 27-letnim mieszkańcu Piotrkowa, którego policjanci zatrzymali wczoraj za posiadanie broni palnej i amunicji bez zezwolenia.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat