Prezentacje ofert fotografów, wideofilmowców, firm florystycznych, wizażystów, dekoratorów, jubilerów, studiów fryzjerskich a także pokazy sukien, garniturów, a nawet limuzyn - to wszystko będzie można zobaczyć na czwartych targach ślubnych, które odbędą się w niedzielę w restauracji Altamira.
Komu przeszkadzał konkurs fotograficzny?
Aby niepełnosprawni nie czuli się wyobcowani wiele stowarzyszeń i instytucji próbuje im pomóc organizując np. konkursy. Niestety okazuje się, że na przeszkodzie staje im ludzka głupota.
Cesarsko-królewski do remontu
Piotrkowski dworzec kolejowy nie będzie straszyć kibiców piłki nożnej. Na remont dworca w Piotrkowie kolej wyasygnuje dziewiętnaście milionów złotych. W tym roku dowiemy się, kto przygotuje projekt techniczny, a prace zaczną się z początkiem roku 2011.
Kiedy wreszcie powstanie obwodnica Bełchatowa? - to pytanie coraz częściej zadają sobie prezydent Bełchatowa, starosta bełchatowski, a przede wszystkim mieszkańcy tego miasta.
Wczorajsze spotkanie ekstraklasy szczypiornistów pomiędzy Piotrkowianinem a Chrobrym Głogów na długo zapadnie w pamięci kibiców oraz zawodników i trenerów obu drużyn.
Piotrkowskie klasy bez krzyży?
Zastanawianie się, czy krzyże powinny znaleźć się w szkołach, czy może z nich zniknąć, trochę przypomina dyskusję o wyższości jednych świąt na drugimi. Sprawdziliśmy, jak na ten problem patrzą piotrkowscy księża - przedstawiciele trzech kościołów.
Pięcioro członków zorganizowanej grupy przestępczej trudniącej się handlem ludźmi oraz ułatwianiem i czerpaniem korzyści z cudzego nierządu zatrzymali policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Zwerbowane przez grupę Polki, w tym także z terenu naszego województwa, trafiały do holenderskiego klubu, w którym były zmuszane do prostytucji.
Czy przedsiębiorca z Michałowa zgotował kobietom z Filipin i Sri Lanki obóz pracy? Kobiety zbierały nawet 120 kg pieczarek dziennie za wynagrodzenie urągające godności człowieka.
38-letnia kobieta chciała okraść urzędnika. Wykorzystując jego nieobecność w pokoju (w jednym z urzędów na terenie miasta), przeglądała pozostawioną przez niego torbę, w której znajdował się przenośny dysk twardy i 2 pendrive’y o łącznej wartości 300 zł. Do zdarzenia doszło we wtorek przed południem.
Trzeci grudnia to Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Nad tym, jakie są potrzeby osób poszkodowanych przez los i jak im aktywnie pomagać zastanawiają się organizatorzy Ogólnopolskiego Badania Sytuacji, Potrzeb i Możliwości Osób Niepełnosprawnych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat