Wiele wskazuje na to, że już wkrótce egzamin na prawo jazdy w Piotrkowie będzie przeprowadzany tylko w toyocie yaris. Obecnie kandydaci na kierowców zdają praktyczny sprawdzian właśnie w toyocie i oplu corsie. Te drugie piotrkowski WORD zamierza jednak "trzymać" tylko do końca czerwca.
Już w najbliższą niedzielę (17 maja) mieszkańcy Piotrkowa i regionu będą mieli możliwość usłyszenia i zobaczenia koncertu gwiazdy współczesnej polskiej sceny muzycznej - zespołu PECTUS.
Nie tylko Radzie Miasta, ale i całej Radzie Powiatu w Piotrkowie przygląda się prokurator. Chodzi o sprawdzenie, czy radni nie zasiadają lub zasiadali w zarządach klubów sportowych prowadzących działalność gospodarczą.
58-letnia kobieta spłonęła żywcem, a 32-letni mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała i złamaniem żeber trafił do szpitala. To skutki tragicznego wypadku do którego doszło wczoraj w godzinach wieczornych na terenie gminy Rozprza - informuje Ewa Żerek z KMP Piotrków.
Piotrków: Mieszkańców ankietują studenci
Od czego uzależnieni są piotrkowianie? Na to pytanie odpowiedzą oni sami w badaniach prowadzonych od początku maja na zlecenie Urzędu Miasta w Piotrkowie. Badania ankietowe, chodząc po domach, prowadzą studenci socjologii piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Najlepsi odchodzą z Focus Park-Kipera
Wiele wskazuje na to, że to była ostatnia szansa na medal mistrzostw Polski dla drużyny piłkarzy ręcznych Focus Park-Kipera Piotrków. Klub opuszczają najlepsi zawodnicy oraz strategiczny sponsor. Pozostanie walka o utrzymanie w lidze i na sportowej mapie.
Piotrków: Zapory nie będą już przeszkodą
Wymieniono zapory blokujące dojazd do rynku na ul. Rycerskiej od strony pl. Niepodległości oraz przy ul. Sieradzkiej. Problem pojawił się w październiku ub.r., tuż po zamontowaniu słupków, gdy okazało się, że pozostałe uliczki są za wąskie dla wozów ratowniczych Państwowej Straży Pożarnej.
Wypadek na skrzyżowaniu Al. 3 Maja i Kopernika
Groźny wypadek drogowy na jednym z najbardziej ruchliwych piotrkowskich skrzyżowań. Zderzyły się chrysler oraz fiat seicento. Przyczyną wypadku do którego doszło przed godz. 9.00 było wymuszenie pierwszeństwa.
Orlik, budowa świetlic czy modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury. W Woli Krzysztoporskiej ruszają tegoroczne inwestycje.
Wielofunkcyjne boisko sportowe powstanie jeszcze w tym roku - zapewnia wójt gminy Roman Drozdek.
Samorząd Piotrkowa może już przystąpić do przebudowy stadionu miejskiego przy ul. Żwirki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat