Podczas sobotniego Walnego Zgromadzenia Udziałowców Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Piotrkowie uzupełniono skład Rady Nadzorczej.
Do tragedii doszło wczoraj w Łazach Dużych. Pijany nastolatek jadący motocyklem zabił pieszego.
Orkiestra dęta działająca od roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie, a wcześniej przez lata przy FMG Pioma, rozpoczęła nowy sezon i obecnie prowadzi nabór muzyków.
- Cieszę się bardzo z tego, że w Piotrkowie powstaje stadion lekkoatletyczny, ale jestem zdania, że jego projekt nie został dopracowany - powiedział znany piotrkowski sędzia lekkoatletyczny Jerzy Misztela, który obejrzał modernizowany obiekt przy ulicy Żwirki.
Około 100 (według wstępnych założeń bezpłatnych) miejsc parkingowych ma powstać przy skrzyżowaniu ulic Batorego z Alejami Kopernika w Piotrkowie.
IX Dożynki Powiatu Piotrkowskiego przeszły do historii. Na stadionie w Czarnocinie zgromadziło się wczoraj kilka tysięcy osób, które uczestniczyły w dorocznym Święcie Plonów.
Sygnalizacja świetlna przy budowanej galerii Focus Mall zacznie działać od jutra.
Dzielnicowy z Piotrkowa najlepszy w województwie
Sierż. Adam Czogała z KMP w Piotrkowie wygrał konkurs na najlepszego dzielnicowego województwa łodzkiego.
Za 5 milionów tylko lifting?
Od niedawna trwa dyskusja o tym, czy modernizacja stadionu piłkarskiego Concordii w Piotrkowie jest dobrze realizowana. Władze miasta nazwały inwestycję sztandarową. Ale... Były już zarzuty o brak ubikacji. Teraz przyszła kolei na wytknięcie uchybień przy modernizacji budynku klubowego oraz złą lokalizację sektora dla gości.
Spektakl "Stworzenia sceniczne" zainauguruje dzisiaj w piotrkowskim MOK-u nowy sezon zamiejscowej sceny Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat